Kases čeku viltošana

Te vienam čomam savajadzējās padomu un palīdzību saistībā ar čeku viltošanu…

Paskatījos un papētīju drusku. Kādreiz, lai varētu noviltot čeku, tā bija reāli sarežģīta lieta… vajadzēja īpašu adatu printeri ar īpašu firmwari, īpašu kompi ar speciālu programmatūru un fontiem, jāmeklē specifisks parīrs utm.
Protams tad arī prasības pret darījumiem skaidrā naudā un vispār pret čekiem nebija nekādas īpašās.

Tehnoloģijas iet uz priekšu un tehniski viss tas šobrīd ir salīdzinoši vienkārši, tikai prasības pret čekiem un skaidras naudas darījumiem ir pavisam citas – ļoti stingras. un lielākā problēma laikam ir niecīgs summas lielums ko var laist izdevumos īpaši nedeklarējot.

Pirmkārt jau vizuāli var noviltot jebkuru čeku – izskatīsies identiski paraugam, ar reālu numuru, šasijas numuru utml., tikai protams ar jebkādu summu.

Secinājām, ka viltot LV čekus būs pārāk vienkārši, tādēļ droši vien plāns ir ar Krieviju, vai arī jebkur citur ne ES, kur ir skaidri zināmas prasības čekiem un ir kādi paraugi. Piemēram Krievijā ir īpašas prasības čekiem, t.sk. QR koda nepieciešamība čekā. Tehniski viss risinājums ļoti vienkāršs + liekas nereāli izsekojams mūsu iestādēm…

Protams te kārtīgi jāpalasa likumi par skaidru naudu – lai neiebrauktu auzās ar summām un deklarēšanu.

Katrā ziņā mazajam un vidējam biznesam šitā drošvien ir štelle.. Nekādu problēmu noviltot da jebkādus čekus piemēram pēc komandējuma, un dabūt atpakaļ skaidru naudu, protams iestāstot ka fking izsekojamās banku kartes nav iespējams izmantot konkrētā vietā.

Risinājums visam pavisam ir vienkāršs. Ķīniešu termo printeris, atbilstoši draiveri (ar ko nočakarējāmies visilgāk), Word templeits ar čekiem, fontu komplekts, programma kas ģenerē QR kodu.

Ja nu interesē, tad vari saņemt risinājuma komplektu par nelielu un godīgu atlīdzību, kur iekļauts printeris, templeiti, programmas un instrukcija. Priekšapmaksa Bitcoin.. 🙂

Pirmais test prints:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *