Atkal e-pasts no Melnā lapa.

Par Melno lapu esmu rakstījis jau iepriekš. Bez rezultātiem. Esmu 4x telefoniski informējis, ka nav nekāda pamata pieprasīt parāda piedziņas izdevumus (šobrīd viņi vēlas piedzīt tikai parāda piedziņas izdevumus, kas sastāda 17eur).

Trijos vārdos par vēsturi. Biju Izzi klients, Izzi apvienojās ar Baltcom, es līgumu nepārslēdzu, kas pat nav būtiski, jo Baltcom nevienu rēķinu nav piestādījis. Tad uzradās Melnā lapa, kas Baltcom vārdā sāka piedzīt mistisku Baltcom parādu, uz ko ne pārāk reaģēju. Baltcom īsi pēc tam veica kaut kādus pārrēķinus un secināja ka esmu kaut ko pārmaksājis un ATGRIEZA kaut kādu pārmaksu, lai gan viņiem nekad neko nebiju maksājis kā arī nekādas saistības ar Baltcom nav bijis. Uzsveru ka nekādus maksājumus pēc Melnās lapas uzrašanās netiku veicis ne Izzi, ne Baltcom. Tad Melnās lapas prasība pārvērtās par viņu parāda piedzīšanas izdevumu segšanu 17 eur apmērā.

Plānojot uzsākt privātās maksātnespējas procesu, kārtīgi izpildu Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 8. panta 1.apakšpunktā prasības.

8.pants. Sadarbošanās pienākums un iebildumu izteikšana par parādu
(1) Parādniekam ir pienākums sadarboties ar kreditoru un parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju.

Tad lūk e-pasta sarakste ar Melnā lapa. Hronoloģija no apakšas uz augšu. Mēģināšu viņus terorizēt ar viņu pašu metodēm. Haotiskas atsauces uz dažādiem likumiem.

Labdien,

Varbūt jūs īsti nesapratāt ko es lūdzu. Atbildēšu pamatojoties uz likumu.

Manā uzskatā pastāv strīds par parāda esamību, par ko vairākkārt esmu jūs informējis. Tādēļ, saskaņā ar Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 6.panta 1.apakšpunktu, jums nav tiesību pieprasīt parāda piedziņas izdevumus, tādēļ vēlreiz jūs lūdzu atsūtīt:

1.Dokumentus, uz kā pamata tika uzskatīts, ka esmu parādā Baltcom, un dēļ kā esat uzsākuši parāda piedziņas lietu.
2.Pilnvaru, kas apliecina ka jums ir tiesības piedzīt parādu citas personas vārdā, un apstrādāt manus privātos datus.
3.Informāciju, par kādām tieši darbībām pieprasāt atlīdzināt Ministru kabineta 61 noteikumu 2.punkta 2.2. apakšpunktā minētos parāda atgūšanas izdevumus.

Ar šo apliecinu, ka es izpildu Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 8. panta 1.apakšpunktā minētās prasības.

Un informēju, ka jūs šobrīd prettiesiski ATSAKĀTIES izpildīt Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 8. panta 4. apakšpunktā minētos pienākumus!

Ilmārs

From: Liene Soltuma [mailto:liene@melnalapa.lv]
Sent:
To: Ilmars
Subject: Fwd[2]: RE: Melnā lapa maksājums nr.: ******

Labdien!

Tā kā Jūs savlaicīgi nebijāt nomaksājis parādu, Jūsu lieta tika nodota mūsu kompānijai pamatojoties uz Civillikuma 1801. pantu, parādsaistības no kompānijas “Baltcom” SIA tika nodotas mūsu kompānijai. Pamatparāds ir nomaksāts, bet nav nomaksāti parāda atgūšanas izdevumi, kuri Ministu kabineta noteikumos “Par parāda atgūšanas izdevumu pieļaujamo apmēru” ir norādīta summa 17.00 EUR un tā nav atkarīga no parāda pamatsummas. Pamatojoties uz “Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma” 8. pantu, Jums ir pienākums ar mums sadarboties. Līdz ar to, pamatojoties uz “Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma” 6. pantu, Jums ir pienākums atlīdzināt parāda piedziņas izdevumus 17.00 EUR apmērā. Pretējā gadījumā vēlamies Jūs informēt, ka Jūsu lieta netiks slēgta un Jūsu dati tiks ievietoti mūsu debitoru sarakstā.
Rekviziti: SIA MELNA LAPA,
Reg.Nr.40103299624,
AS SWEDBANK,
konta numurs: LV57HABA0551028530959,
maksājuma mērķis: ****** Ilmārs Biezais
summa 17.00 EUR

Labdien,

Lūdzu atsūtiet uz kādu dokumentu pamata ir parāds un arī dokumentu, ka Baltcom jūs ir pilnvarojis šādā parādu piedziņas lietā.
Variet sūtīt uz manu deklarēto adresi.

Paldies.

Ilmārs

From: info@melnalapa.lv [mailto:info@melnalapa.lv]
Sent: Wednesday, November 23, 2016 3:04 PM
To: Ilmars
Subject: Melnā lapa maksājums nr.: *******

Labdien!
Informējam, ka uz vārdu Ilmārs ir parādsaistības pret “BALTCOM” SIA.
Parāda summa – EUR 17.00.
Apmaksas termiņš – 28.07.2015.
Pielikumā brīdinājums-rēķins par kavētiem maksājumiem.

________________________________________

Ar cieņu,
SIA “Melnā lapa”
www.melnalapa.lv
info@melnalapa.lv

________________________________________

Liene Soltuma
Parādu piedziņas speciāliste
+371 25631692
liene@melnalapa.lv
www.melnalapa.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *