Bloķēts konts un iznīcināts bizness.

Kad lasu šādus rakstus, tad saprotu ka Latvijā kaut ko darīt un mēģināt attīstīt jau skaitās noziegums. Milži, kas darbojas gadiem un atbalsta korumpētos ierēdņus dzīvo un darbojas arī ar milzīgiem nodokļu parādiem, krimināllietām un noziegumiem ir okei (šajā gadījumā kā piemēru varētu minēt ganbei). Es protams nezinu vai Kinfield viss ir skaisti un godīgi, bet ir fakts ka jauna uzņēmuma plānus un cerības sagrauj mūsu valsts iestādes jau pašos pirmssākumos.

Baigi neiedziļināšos, bet es domāju ka Valsts ir darījusi visu, lai nodokļu maksāšanu visi uztvertu kā tādu muļķu padarīšanu – maksā tikai auni un tie kas neko nesajēdz. Kam tad maksāt? un kur tā nauda nonāk? visi jau čīkst par pensionāriem utt., bet tās jau tikai kapeiciņas. Kur nonāk visi nekustamo īpašumu nodokļi? riga.lv un saskaņas shēmas, kur čaļi acīs skatoties saka ka viss ir normāli ir okei un iekāš miljonus un paliek pilnīgi nesodīti? pakaļa taču ir piesegta un šādus darboņus jau neviens neaiztiek…

gribētos pēc pāris gadiem atcerēties un palasīt kuri tad ir sasēdināti par miljonu izlaupīšanu.

Kretīnu valsts. nez cik ilgi jāgaida lai manu blogu aizklapētu un mani izdrāztu par necieņas izrādīšanu vai kko tamlīdzīgu.

lasiet paši..

http://www.db.lv/zinas/kinfield-ipasniece-pienaca-diena-kad-bez-bridinajuma-vid-noblokeja-uznemuma-kontu-487305

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *