Citadeles konts bloķēts…

Kā jau man likās, tas bija tikai laika jautājums. Citadeles kontu bloķējuši Tiesu izpildītāji.

Aizsūtīju e-pastus ar jautājumiem Citadelei un Swedbankai – cik un kādi inkasso kontam uzlikti. Man likās ka Tiesu izpildītāji var uzlikt inkaso vienam kontam vai arī dalītu inkasso ja ir vairāki konti. Šobrīd izskatās ka viens Tiesu izpildītājs ir uzlicis pilnu inkasso un bloķējis kontu gan Swedbank , gan Citadeles kontam.

Citadeles klientu atbalsts ir foršs – izskaidroja visu un pateica ka varu slēgt kontu un tad nav jāmaksā komisija par Tiesu izpildītāja izpildrakstu, kas ir EUR 21. Izlēmu slēgt kontu un karti, lai nav jāmaksā ikmēneša kartes maksas utml. un jebkurā gadījumā bloķētam kontam nav īsti jēgas bez izmantojamas norēķinu kartes.

Liels pluss Citadelei ir tas ka viņi stāstīja, ka varu izmantot internetbanku minimālās algas apmērā ik mēnesi. Swedbank šādu opciju nepieļauj un internet banku nav iespējams izmantot. Norēķinu karti nevar izmantot nevienā no šīm bankām. Jocīgi ka mūsu tehnoloģiju laikmetā ir tādi stulbi ierobežojumi un atļauto summu (minimālā alga, kas ir Eur 380 mēn.) iztērēt normālā veidā nevaru – ja gribu skaidru naudu, tad ir jāiet uz banku un par izņemto ir jāmaksā paliela komisija.

Neko darīt. Kā ir, tā ir..   Nebloķēts konts noturējās tik pat kā 5 mēnešus. Arī daudz..  Ar kontu darbojos operatīvi un zaudētais atlikums ir nepilns eiro. Drusku īpatnēji ka Tiesu izpildītājiem vajadzēja tik pat kā pus gadu lai atklātu manu otru kontu…

Turpmāk turpināšu lietot Paysera – līdz šai ārzemju bankai pagaidām Latvijas Tiesu izpildītāju tuklās rociņas nesniedzas.. Un komisijas pārskaitījumiem arī zemākas nekā dažām LV bankām starpbanku maksājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *