Jaunumi no Paysera.

Izmaiņas līguma noteikumos un citas svarīgas ziņas 2017-04-14
Informējam par izmaiņām Paysera maksājumu sistēmā un iepazīstinām ar aktuālākajiem jaunumiem.

Atgādinām, ka Paysera konts ir pilnībā bez maksas. Par Paysera kontu izmantošanu netiek ieturētas mēneša maksas vai apkalpošanas maksas! Izmantojiet to par brīvu!

Samazinātas Paysera VISA maksājumu karšu komisijas maksas

 • 2017. gada 1. janvārī stājās spēkā jaunas Paysera VISA karšu komisijas maksas. Maksa par karšu izsniegšanu ar piegādi ir samazināta no 8,00 EUR uz 3,00 EUR.
 • Mēneša maksa par pirmo karti ir samazināta no 0,5 EUR uz 0,45 EUR. Turklāt, pasūtot līdz pat 4 papildu kartēm, mēneša maksa par tām netiks piemērota.

Izmaiņas komisijas maksā par pārskaitījumiem uz Apvienoto Karalisti

 • Turpmāk GBP pārskaitījumi uz Apvienoto Karalisti ir sadalīti standarta un steidzamos maksājumos. Standarta pārskaitījumi tiek veikti 7 dienas nedēļā no 8:00 līdz 20:00, tiek izpildīti nākamajā dienā un sasniedz saņēmēju parasti pirms10:00 (pēc Latvijas laika). Tikmēr steidzamie pārskaitījumi sasniedz saņēmēja banku 30 minūšu laikā.
  * Ja standarta pārskaitījums tiek veikts nedēļas nogalē, nauda sasniedz saņēmēju nākamajā darba dienā, izņemot šādas bankas www.fasterpayments.org.uk, uz kurām pārskaitījumi tiek veikti arī nedēļas nogalēs.Standarta komisijas maksa par standarta pārskaitījumu uz Apvienoto Karalisti ir 0,60 GBP, vietējā maksa – 0,50 GBP. Tai pat laikā standarta maksa par steidzamu pārskaitījumu ir 0,80 GBP, bet vietējā maksa – 0,60 GBP.
  Vietējā komisijas maksa tiek piemērota attiecīgajā valstī un tās rezidentiem (vai lietotājiem, kuriem ir konts vismaz vienā attiecīgās valsts bankā).

Izmaiņas Vispārīgajā Maksājumu veikšanas pakalpojumu līgumā

 • Ieviesti atsevišķi vispārīgie līgumi privātajiem un biznesa klientiem, kas ieviesīs lielāku skaidrību par to kādi nosacījumiem tiek piemēroti privātpersonām un kādi biznesa klientiem.
 • Papildināti noteikumi par to, kā tiek izpildīti maksājumi, kad maksātāji ir snieguši nepatiesu, neprecīzu vai nepilnīgu informāciju, vai kā pārskaitītie naudas līdzekļi tiek atgriezti atpakaļ sūtītājam (Līguma punkti 5.14 -5.18 ).
 • Ieviests papildu pasākums – iespēja atgriezt līdzekļus primārajam sūtītājam, ja saņēmējs ir veicis krāpnieciskas darbības (Līguma noteikumi 12.1.7, 12.3 un 12.4).
 • Ieviest jauns dokuments – Vispārīgā līguma pielikums “Starptautisko pārskaitījumu veikšanas noteikumi”, kurā aprakstīti starptautisko un Eiropas maksājumu veikšanas pamata nosacījumi, nepieciešamā informāciju maksājuma rīkojumiem un pārskaitījumu precizēšanas un atcelšanas iespējas.

Izmaiņas Paysera VISA kartes līgumā.

 • Iekļauts noteikums, ka Paysera svarīgu iemeslu dēļ (piemēram, ja saņemti norādījumi no attiecīgām institūcijām) ir tiesības pārskaitīt naudas līdzekļus no klienta kartes konta uz klienta Paysera kontu bez atsevišķa brīdinājuma, un attiecīgi izpildīt pilnvaroto institūciju norādījumus.
 • Norādīti konkrēti saziņas līdzekļi, kuri jāizmanto personai, kas ir nozaudējusi savu karti, uzskata, ka viņa/viņas identifikācijas līdzekļi kļuvuši zināmi trešajām personām vai atklājusi nelikumīgas darbības savā kontā. Visos šajos gadījumos kartes lietotājam nekavējoties jāinformē Paysera! Mutiski pa diennakts tālruņa numuru +370 52071558 vai rakstiski uz e-pasta adresi support@paysera.com.

12 Comments

 1. Esi apmierināts ar Paysera pagaidām? Vai LV varasiestādes vispār kautkādā veidā sadarbojas ar citām Eiropas savienības bankām iedzīvotāju kontu monitorēšanā?

  1. Ar Paysera ļoti apmierināts. Viss notiek ātri un labi – pat neliekas ka tā ir ne Latvijas banka.
   Šī gada laikā līdz payseras kontam nav aizsniegušās četru tiesu izpildītāju rokas, tai pat laikā Citadeles kontu maitu ērgļi apsēda pāris mēnešu laikā..
   Informācijas par to vai mūsu varas iestādēm ir rīki lai monitorētu ārzemēs esošus kontus man nav. Kaut kad sākumā tieši par šo jautāju Payserai, uz ko viņi atbildēja, ka informāciju sniedz Lietuvas likumu noteiktajā kārtībā pēc Lietuvas tiesībsargājošo iestāžu pieprasījuma.

   1. Sveicināti! Kā lai atver kontu interneta portālā? Man neizdodas. Filiāle Rīgā ir? vai jābrauc uz Lietuvu?

 2. Sveiki, interesē, vai tagad tieslietu izpildītāji tiek klāt, vai nē? Kā arī, kādas prognozes, cik ilgi šis vel pastāvēs, kā glābiņš?

   1. Iban konts kā visur citur. Viss darbojas, pārskaitījumi ļoti ātri, izmaksas zemākas nekā piemēram swedbank. Internetbanka ērta, viss latviešu valodā. Tiesu izpildītāji neaiztiek.

    1. Jautājums, lasu realajā praksē ZTI var verst rīkojumu darba devējam vai arī bloķēt kontu. Sakiet Ilmār, vai zināt kā praksē parasti rīkojas? Un kādēļ piemēram Jūsu gadījumā bloķēti ir tikai konti, nevis sūtīts rīkojums uzreiz darba devējam?

     1. Atkarīgs tikai no tiesu izpildītāja. Cik saprotu, kontus bloķēt ir vienkārši – izsūta visām Latvijas bankām rīkojumu un viss ja ir konts, tas bloķējas un piķi banka automātiski sūta izpildītājam(ar mazām niansēm par bērnu pabalstiem un minimālo algu).
      Savukārt darba vieta vispirms ir jānoskaidro, kas varētu būt ne tik vienkārši ja tik 15 gadus nestrādā piemēram Latvenergo. Un tad jāsūta vēstule uzņēmumam kur darbības atkarīgas no uzņēmuma vadības un grāmatvedes. Es skaitos darbā mikrouzņēmumā un nekādas šādas vēstules nav bijušas.

  1. Nav jau nekāds brīnums. Bankas licenze droši vien uzliek tādu pienākumu.
   Bet stāsts ir cits – tam kontam tikuntā ir ļoti grūti tikt klāt – parastos gadījumos tie kas mēģina atņemt naudu ir tiesu izpildītāji, un te, atšķirībā no LV bankām, viņiem ir konkrēti jāzina ka konkrētam cilvēkam ir konts tieši šajā bankā un likums nosaka ka tiesu izpildītāja pasības ir saistošas tikai valsts teritorijā. https://maksatnespeja.id.lv/kontu-blokesana-arzemes/
   Katrā ziņā man vēlarvien viss strādā un nekādu problēmu ar Paysera nav.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *