Kopsavilkums uz 06.2019.

Pirmais raksts blogā bija 2016.gada beigās. Uz to brīdi manas problēmas jau bija ļoti ilgi. pat neatceros cik. Uz to brīdi jau biju radījis vidi, kurā varu mierīgi eksistēt bez sava bankas konta(bloķēts).

Šī brīža situācija.

 • Mans Swedbank konts protams vēl jo projām ir bloķēts un tur nekas nenotiek. Citadeles kontu slēdzu līdzko uzklupa Tiesu izpildītāji.
 • Parādi tieši tādi paši kā bija. Jau sen neviens vairs nerēķina nekādus procentus un nokavējuma naudas. Ik pa brīdim notiek kaut kādi cesiju darījumi ar maniem parādiem. Zvana ļoti, ļoti reti, automātiski sūtas robotu atgādinājumi uz e-pastu.
 • Sergel ir beidzot vērsies Tiesā. Es vienaldzīgi gaidu rezultātu. Uz Tiesu protams neeju – neinteresanti. Interesanti tas, ka redzot situāciju viņi ir samaksājuši palielu tiesas nodevu un droši vien kārtīgi samaksās beigās arī Tiesu izpildītājam, tā ievērojami palielinot savus zaudējumus.
 • Pilnībā lietoju uzticama drauga Swedbank kontu(viņam pašam konts ir citā bankā). Šajā kontā saņemu algu, veicu rēķinu apmaksu, lietoju maksājumu karti.
 • Uzņēmums reģistrēts uz drauga vārda, bet to pārvaldu un pilnībā kontrolēju vienpersonīgi.
 • Uz mana vārda ir trīs konti ārzemēs, kuriem protams līdzi VISA un Mastercard, ko aktīvi izmantoju. Kontos saņemu savu algu, dažādus pārskaitījumus un ieņēmumus. (Paysera, Monese, Revolut)
 • Esmu veiksmīgi likvidējis visus savus uzņēmumus. Piederošie uzņēmumi likās par lielu šķērsli privātajai maksātnespējai (Uzņēmumu likvidācijas process aprakstīts iepriekšējos rakstos)

Ir uzbūvēta un strādā shēma, kurā pilnīgi brīvi varu eksistēt un darboties ar Latvijā bloķētu kontu un virkni dažādu kreditoru. Šobrīd neuzsākta maksātnespēja jau ir slinkuma rezultāts…

Mīnusi un pārdomas.

 • Nu pirmkārt jau doma ka viss jau sen būtu beidzies, ja būtu uzsācis privāto maksātnespēju jau sen. Man tam būtu nepieciešams gads. Būtu brīvs no parādiem, tiesām un domām. Saņemieties un dariet to uzreiz un neatlieciet!
 • Biju jau vienreiz savācis tikpat kā visus dokumentus un sagatavojis arī pieteikumu tiesai, bet kaut kas tur nojuka. Un visiem savāktajiem dokumentiem derīguma termiņš tikai 30 dienas, tādēļ tā arī neiesniedzu. Nepaspēju. Un tā arī neesmu kārtīgi meklējis un atradis kādu kas palīdzētu (protams par atlīdzību) un piekoriģētu manu pieteikumu un pārbaudītu dokumentus.
 • Šobrīd lielākais mīnuss ir ka uz sava vārda nevaru reģistrēt nekustamos īpašumus. Tas tiešām traucē. Jāreģistrē uz citām personām un te garantiju protams nav…
 • Nu varbūt auto gribētos arī uz sava vārda..

Es būtu pateicīgs, ja kāds kontaktos vai komentāros iemestu kādu ieteikumu par personu vai uzņēmumu kas reāli palīdzējis privātajā maksātnespējā un kam ir pozitīva pieredze visā tajā.

5 Comments

  1. Reģistrēt uz bērniem nav problēmu,bet līdz viņu pilngadībai jebkādas tālākās darbības ar nekustamo varēsiet veikt tikai ar bāriņtiesas atļauju

   1. Arī reģistrējot vai dāvinot nekustamo īpašumu ir vajadzīga bāriņtiesas atļauja. Diezgan piņķerīga lieta, jo paredz sarunu ar bērnu, īpašuma vērtēšanu. Vēl sarežģītāk ja vecāki šķīrušies.

 1. Jā, bērni ir kā variants. Bet tas ir ļoti riskanti, jo nekad nevar zināt kādus sūdus var sastrādāt… Nav jau vēl tā brieduma un pieredzes.

 2. Sekoju līdzi Tavas blogam jau kādu laiku. Droši uzraksti man uz epastu(vari iemest arī tel nr., tā vieglāk komunicēt), pastāstīšu ,kas vajadzīgs, lai iesniegtu dok tiesai un kādas darbības notiek pēc tam, sagatavošu dok vai piekoriģēšu Tevis rakstīto-kā pašam tīk. Ir paraugi, pieredze un pretī neko neprasu 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *