Paysera LT aizvadījusi labāko gadu uzņēmuma vēsturē

Starptautiskā elektroniskās naudas iestāde “Paysera LT” aizvadījusi finansiāli veiksmīgāko gadu uzņēmuma vēsturē, informē uzņēmuma pārstāvji.

Es jau sen lietoju Paysera – gan privāti, gan uzņēmumam. Ļoti ērta platforma, tiešām ātri pārskaitījumi – salīdzinoši jauna lieta ir zibmaksājumi, kas tiešām notiek sekunžu laikā – uz jebkuru Latvijas banku. Reģistrē kontu un pasūti maksājumu karti!

Pērnā gada laikā kompānijas neauditētā neto peļņa, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, augusi par vairāk nekā 20%, sasniedzot 2,3 miljonus eiro.

“Skatoties uz finanšu rādītājiem, varam teikt, ka pērn bijis veiksmīgākais gads visā “Paysera” vēsturē. Izaugsmi varēja vērot praktiski visos finanšu rādītājos, sākot ar peļņu, ienākumiem un beidzot ar darbinieku skaitu. Ienākumus guvām no praktiski visiem galvenajiem pakalpojumiem – maksājumiem un valūtas maiņas. Tāpat esam spēruši vēl vairākus būtiskus soļus tirgū, piemēram, attīstījušies Baltijas valstīs un Austrumeiropā, tāpat Igaunija pievienojās mūsu partneru tīklam, un vēlāk – arī Rumānija. Mēs visu darām, balstoties uz mūsu ilgtermiņa stratēģiju, un tas arī ir galvenais iemesls, kādēļ gūstam panākumus,” stāsta “Paysera LT” vadītājs Vītenis Morkūnas.

Aizvadītajā gadā kompānijas ienākumi auga par vairāk nekā 15%, sasniedzot 11,06 miljonus eiro. Aktīvo klientu skaits palielinājies, pārsniedzot 80%, tāpat audzis klientu veikto maksājumu skaits. Pērn ar “Paysera” starpniecību veikti 2,7 miljoni maksājumu, sasniedzot 5,9 miljardus eiro, kas ir pieaugums par 50%.

Patlaban “Paysera” kompānijas ir atvērtas piecās valstīs. Uzņēmums pērn arī iegādājās biroja ēku Viļņā, atverot ēkā arī lielu klientu apkalpošanas centru.

Tiesa gan, neskatoties uz labajiem finanšu rādītājiem, V. Morkūnas uzsver, ka gads bijis izaicinājumiem pilns. Pērn auga konkurence, ieviestas jaunas prasības, tāpat savu artavu deva naudas atmazgāšanas skandāli, taču kompānijai jāmāk pielāgoties jaunajiem tirgus apstākļiem, viņš piebilst.

Avots: https://www.db.lv/zinas/paysera-lt-aizvadijusi-labako-gadu-uznemuma-vesture-494738

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *