Paysera VISA karte izsūtīta.

Kā jau rakstīju iepriekš, pagājušajā nedēļā pasūtīju Lietuviešu Paysera VISA karti. Šodien viņi zvanīja, no Latvijas numura, skaidrā latviešu valodā. Uzdeva jocīgus autorizācijas jautājumus… Kad esmu dzimis, cik man ir gadu, kāda ir norādītā darba vietas adrese. Visu to biju jau norādījis anketā.

Informēja mani ka karte ir gatava un šodien tiek izsūtīta. Tas ir krietni ātrāk nekā viņi solīja.

Interesanti ka skatījos VISA mājas lapā un Lietuvā Paysera vārds nefigurēja kā VISA emitenti. Noskaidroju ka viņu karti emitē kaut kāda Apvienotās karalistes banka. Pierakstīju kāda, bet kaut kur lapiņa nozuda.

Gaidu Paysera VISA karti!

22 Comments

 1. Visos. Naudas izņemšana neatkarīgi no summas 1EUR. Norēķini ar karti arī visur. Man vienīgi problēma Nestes benzīntankos – tur nezkadēļ nestrādā..

 2. Labdien.vai uz šo kontu var pārskaitīt darba algu un vai darba devējs nevar atteikties uz šo kontu pārskaitīt algu?

  1. Neredzu nevienu iemeslu kādēļ darba devējam vajadzētu atteikties. Tas ir IBAN konts un maksājums uz šo kontu ir lētāks pat kā savstarpēji starp dažām LV bankām. Un dzīvojam Eiropas savienībā kur ir pilnīga banku izvēles brīvība.
   Vienīgi darba devējam iespējams būs skaidrs, ka Tev ir problēmas LV bankās, visdrīzāk ka kontam uzklupuši tiesu izpildītāji….
   Viss atkarīgs no uzņēmuma grāmatvedes.

 3. Lai grāmatvedis skaitīti algu uz paysera kontu man viņai jāiedod paroles. Pareizi sapratu. Jo piem no Swedbank internet bankas pa tiešo uz kontu nevar.

  1. Pilnīgas muļķības. nekādas paroles nevienam nav jādod. No Swedbank mierīgi pa tiešo uz Paysera kontu.

   1. OK jā var, jāskaita kā starpt maksajums, no sākuma nepiefiksēju. Kā ir ar TI?

    1. TI domāts tiesu izpildītāji? pagaidām Paysera konts nav aiztikts un konts man tur ir kopš 2014.gada.

  1. Droši vien ka nav… Nezinu. Sākumā Paysera prasīju šādu jautājumu un viņi atbildēja ka viņiem saistoša ir tikai Lietuvas likumdošana, un ka Latvijas Tiesu izpildītāji, pamatojoties uz Latvijas likumiem, nevar bloķēt un uzlikt inkaso kontam.

 4. Re ko paysera atbildēja, kad pajautāju vai Latvijas tiesu izpildītaji ar Latvijas tiesas lēmumu grieztos pie viņiem par konta bloķešanu

  Paysera :
  Mūsu kā finanšu iestādes pienākums ir izpildīt gan tiesu izpildītāju, gan citu valsts iestāžu rīkojumus saskaņā ar Lietuvas Republikas un starptautiskajiem tiesību aktiem.

 5. Labi, pieņemsim, ka Payseras karti liek mierā un grāmatvedība piekrīt pārskaitīt uz šo kontu algu, bet nodokļu maksātājs parādās VID un parādu piedziņa var sākt terorizēt darbvietu. Un, ja darbvietā ir padumja grāmatvede, kura pat neatzīst likumu, ka nedrīkst aiztikt vismaz iztikas minimumu, tad lietuvas konts neglābs. Man nācās aiziet no darba, jo grāmatvede uzskatīja, ka no neto algas 450, viņa man varot atstāt 300 un tas esot pinīgi normāli, kaut arī ir tāds portāls…advokāti-juristi, temīda,lv, kur sīki aprakstīti likumi, kādu summu var un nevar aiztikt parādpiedziņa.

 6. pagaidam viss ok. Karte atnāca 1 1/2 nedēļu ātrāk nekā solīts, un pa paratso pastu (pastkastē) Neviena zvana, vai kādas citas identitātes pārbaudes.

 7. tikko atvēru kontu, interesespēc ieksaitīju 5 eur, viss ok, samaksāju par karti viss kārtībā. Vairs jau neatceros, bet likās ka to ident. tur prasa izdarīt uzreiz savādāk nevar darboties ar kontu.

 8. Pēc atkārtotas sarunas pateica , ka neskaitīs un viss. Pat nepamatojot kāpēc, mēs neskaitīsim un viss. Uzņēmums Igauņu. Konsultēšos ar juristu, ir doma par kaški.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *