Šodien zvanīja Melnā lapa

Nezinu kādēļ viņi tā dara. Es daudzas reizes viņiem esmu skaidrojis ka netaisos apmaksāt viņu iedomāto parādu. Esmu lūdzis pierakstīt, ka lai nezvana man un netraucē bezjēdzīgi. Esmu apliecinājis ka man ir vienalga ka atrodos viņu melnajā sarakstā un ka vienalga arī uz viņu juridisko nodaļu utt.. Nekāda efekta.

Šodien draudēja ka atstās mani melnajā sarakstā, uz ko atbildēju lai droši atstāj. Un Jautāja vai man nav bail ka pārsūtīs lietu uz JURIDISKO DAĻU…. uz ko atbildēju ka lai sūta, un kādēļ vēl nav nosūtīts, ja katru reizi jau vairāk kā gadu draud ar to. Piedāvāja man rakstīt viņiem vēstuli, uz ko atbildēju ka nevēlos šādi tērēt savu laiku, jo jēgas droši vien tāpat nebūs..

Šis ir piedzinēju kantoris, kuram galīgi nekas nepielec. Esmu vismaz trīs reizes sīki izstāstījis situāciju, lūdzis lai pieraksta, bet laikam tas nekur tā arī neparādās.

Īsumā par šī parāda rašanos un būtību.
Parāds ir itkā par IZZI pakalpojumiem (televīzija un internets). Lauzu līgumu jau sen. Visu izdarīju kā pienākas – apmaksāju pēdējo rēķinu un devos uz Merķeļa ielu kur nokārtoju visas formalitātes. Piebildīšu ka viss notika tieši tajā brīdī, kad IZZI pievienojās Baltcom. Nekādu parādu nebija. Pēc tam izrādījās, ka manā TV ir palikusi smart karte – līdzīga kā mobilā SIM karte, kura esot nu jau Baltcom īpašums un kura ir jāatgriež. Protams izdevīgā brīdī to nogādāju Baltcom klientu nodaļā Merķeļa ielā. Tur šo iekārtu pieņēma un izrādījās ka man ir pārmaksa par pakalpojumiem – bija ķimerēšanās ar iesniegumiem, jo uz to brīdi mans konts bija dziļos mīnusos un vēlējos lai viņi naudu atgriež uz drauga kontu. Naudu Baltcom pārskaitīja uz mana drauga kontu. Šajā pašā laikā parādījās arī Melnā lapa, kas vēlējās piedzīt parādu par šo SIM karti + viņu piedziņas izdevumi EUR 17,-. Pēc ilga laika no piedziņas summas izgaisa SIM kartes parāds, bet palika Melnā Lapa parādu piedziņas izdevumi.

Uzskatu ka šī lieta radusies Baltcom sistēmas kļūdu dēļ, jo tieši tajā brīdī notika IZZI   pievienošanās viņiem un tur valdīja dziļš bardaks. Man nāca mistiski līguma pārslēgšanas piedāvājumi jau pēc tam, kad biju informējis ka laužu līgumu.

Un kā cīnīties pret šādiem piedzinējiem? Kuri mēģina piedzīt mistisku parādu lai gan uz to brīdi, kā izrādījās Baltcom ir parādā man. Cilvēks, kam rūp lai viņš nav šādā mistiskā Melnās lapas sarakstā vienkārši samaksā?

3 Comments

  1. Nevajag baidīties, droši, uzreiz iesniegumu valsts policijā par krāpšanu un izspiešanu

  2. Tie ākstu kantoris tiešām neko nesaprot.Brīnos kā viņi pastāv? Kāds tic šiem un maksā?

  3. Bla man ar sak rakstit man visi paradis tiek maksati ja draudet vai blokes kontu sudzesu ties par krapsanu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *