Swedbank super dārgā uzņēmuma bankas karte.

Skatos, ka uzņēmuma kontā ik mēnesi Swedbank novelk EUR 2 par bankas kartes izmantošanu (lētāko un vienkāršāko karti). Vēl protams EUR 3,56 par konta apkalpošanu, neskaitot čupu visādas citas komisijas.Swedbank kartes izmaksas – https://ib.swedbank.lv/business/d2d/cards/info?language=LAT 

Sāk kaitināt tā Swedbanka. Protams lielākā banka Latvijā un viņi var uzstādīt kādus noteikumus vien vēlas. Bet – kādas šausmas …. Swedbank Latvija peļņa 2016. gada pirmajos sešos mēnešos ir 52 miljoni eiro, kas ir par 9% mazāk, salīdzinot ar šo pašu periodu pērn. Nabadziņi.
Kaitina pats fakts, ka daudzus gadus viņi visus ir maksimāli piespieduši un pierunājuši izmantot bezskaidras naudas lietas un tagad šīm lietām liek tādus ciparus, ka pabrīnīties var.

Nāksies atteikties no Swedbank kartes. Izskatās ka Paysera piedāvājums uzņēmumiem ir krietni izdevīgāks nekā lielākajā pašmāju bankā.

Un vispār, nebūtu vairums klientiem Swedbank kontu, noteikti arī uzņēmumam izvēlētos citu banku.

Sens raksts par Swedbanku – http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/327200-bankas_kilniece_jeb_swedbank_piedraud_un_santaze un palasiet arī komentārus!

Ieskatījos sudzibas.lv. Tur arī ir miljons ko palasīt par dārgo un mīlēto Swedbank. Lasiet paši – http://www.sudzibas.lv/search?q=swedbank

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *