Tiesu darbi…

GelvoraSergel beidzot ir saņēmušies un izpilda savus draudus… Saņēmu vēstuli no Tiesas, ka ir ierosināta lieta par parādu piedziņu.
Nu ko, karogs rokā un uz priekšu! Vēl nav sapratuši, ka man nav vēlmes maksāt vecos parādus, neskatoties uz to, ka noraidīju ātrās piedziņas prasību. Iespējas protams ir, bet neredzu nekādu jēgu – kredītvēsture tāpat ir sačakarēta. swedbank droši vien nekad dzīvē man neaizdos ne centa, un to man arī nevajag – piķis pietiek un kredītus ņemt neplānoju.
Čaļi valsts nodevā samaksājuši 450EUR. Kaut tā atbalstu šo valsti…
Tagad domāju – droši vien sagaidīšu Tiesas nelabvēlīgo lēmumu un sagaidīšu arī kad viņi griezīsies pie Tiesu izpildītājiem un arī viņiem atpogās diezgan skarbu nodevu – tā rezultātā viņi manam parādam būs dabūjuši papildus bonusu vismaz 1000EUR apmērā.
Vēl redzēsim ko Tiesa teiks par viņu aprēķinātajiem soda procentiem un nokavējuma naudām, lai gan pārlasot pieteikumu secinu ka kautko spēcīgi pārrēķinājuši un pieteikumā Tiesai ir daudz mazāki procenti un soda naudas nekā draudējuši iepriekš.

SIA “GelvoraSergel” ilgstošā parādu piedziņas pieredze rāda, ka līdz 85% parādu iespējams atgūt ārpustiesas ceļā.
Mūsu profesionālie un zinošie parādu piedziņas speciālisti nodrošina ātru un efektīvu parādu atgūšanu, vienlaikus pievēršot uzmanību pretimnākošai attieksmei pret parādnieku un rūpējoties par kreditora un parādnieka ilgtspējīgu attiecību saglabāšanos.

Secinājumi.
Iespēju robežās tie zviedru pensijas fondi ir jāčakarē un jādrāž. Citādi liekas ka tās zviedru bankas vienpusīgi drāž Latviešu tautu un tikai pelna miljonus… Ā.. un atmazgā piķi miljardos mērāmos apjomos.
Cik cilvēkus viņi ir izputinājuši krīzes un pēc krīzes gados!?!?! un tagad atkal berzē rokas un gaida kārtējo nekustamā burbuli lai atkal varētu kārtīgi uzvārīties!
Tad nu še jums – mans mazais ieguldījums 20000 jūsu zaudējumos. Žēl ka tik maz…

4 Comments

 1. Tagad daudzi šitādi veidojumi zvana pa tiešo un piedāva atlaidi (40%, 50%) tavam parādam, lai tikai tu kaut ko maksātu. Jo redzi neesot kustības parāda dzēšanā. Protams ZTI izdevumi tur neietilpst, tie jāsedz pa pilnu klapi.

  1. Jā, esmu dzirdējis. Man parādu piedzinēji piedāvāja kaut ko līdzīgu, un ka jāsamaksā esot uzreiz bezmaz tanī pašā dienā, bet kad teicu ka vēlos oficiālu līgumu, kur minēts ka ar to manas saistības izbeidzas, tad viņi uzreiz pazuda.
   Bet esmu dzirdējis arī ka lielu kredītu gadījumā pie šādām vienošanām beigās atnāk VID un saka ka atlikusī nesamaksātā summa ir parādnieka peļņa un sarēķina nodokļus no šīs summas pēc pilnas programmas, kas arī ir ļoti ievērojami cipari.

   1. Re ko noskaidroju. Ja aizdevuma (kredīta) summa tiek samazināta vai dzēsta, par to vienojoties ar aizdevuma devēju, iedzīvotāju ienākuma nodoklis ir jāmaksā, izņemot dažus gadījumus, bet, ja aizdevuma summa tiek dzēsta maksātnespējas procesā, iedzīvotāju ienākuma nodoklis nav jāmaksā.
    Rekur garš un labs raksts par visu ko – https://administratorubirojs.lv/fp-process/kadi-dokumenti-ir-japievieno-fiziskas-personas-maksatnespejas-procesa-pieteikumam/21-raksti/fizisko-personu-maksatnespeja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *