Uzņēmumu likvidācija. Vēstule no UR.

Uzņēmumu likvidācija ir darbietilpīgs un garš process, kas izmaksā diezgan padārgi. Man šķiet izdosies to visu izdarīt ļoti viegli, vienkārši un bez maksas. Iepriekšējā rakstā viss aprakstīts.

Lūk kā grafiski aprakstīts process ja to dara labprātīgi.

Iepriekšējā rakstā mana shēma, ko esmu iedarbinājis un šķiet tā strādā. Vismaz pagaidām. To liek saprast arī no Uzņēmumu reģistra saņemtās vēstules.

Pirms pāris dienām saņēmu trīs identiskas vēstules. Katrai firmai protams sava, bet saturs identisks.

Zvanīšu Uzņēmumu reģistram augusta vidū. Redzēsim kāds būs iznākums.

6 Comments

  1. darbibas izbeigšana un likvidācija ir =. Citiem uzņēmumiem lursoftā ir ieraksts LIKVIDĒTS, citeim DARBĪBAS IZBEIGŠANA. Kur atšķirība?

    1. Atšķirība ir ļoti liela. Likvidēts nozīmē to, ka uzņēmums vairs nepastāv un neviens vairs nevar vērsties pret uzņēmumu ar jebkādām prasībām un attiecīgi uzņēmumam vairs nav īpašnieku un valdes un visi parādi arī izgaisuši.
      Savukārt darbības izbeigšana, precīzāk “apturēta saimnieciskā darbība”, lai gan nezinu – varbūt tās ir divas dažādas lietas, nozīmē to ka uzņēmums vēl arvien eksistē, bet nevar veikt uzņēmējdarbību. Iestāties šāds statuss var ja to pieprasa uzņēmuma valde(piemēram pirms likvidācijas) vai arī piespiedu kārtā vid vai UR, piemēram dēļ parādiem, pārkāpumiem vai krimināllietām utml.
      Manā gadījumā statuss darbības izbeigšana bija dēļ tā, ka uzņēmumam nebija valdes un darbības izbeigšanu pieprasīja UR. Pēc tam turpinājās process ko esmu blogā aprakstījis, kas noveda pie uzņēmumu likvidācijas.

  2. papētiju lursoftā uzņēmumus un tur dažam ir ieraksts apturēta saimnieciskā darbība , citam ieraksts darbības izbeigšana. man arī vienam apturēta saimn. darbība un vienam darbības izbeigšana. tagad netieku gudrs čo po čom?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *