Vienkāršs, bet funkcionāls un pilnvērtīgs bankas konts ārzemēs.

Monese ir Apvienotās Karalistes uzņēmums, kas piedāvā norēķinu kontus un naudas pārvedumu pakalpojumus kā alternatīvu tradicionālajām bankām.

Kontu var atvērt zibenīgi, arī gadījumos ar sliktu kredītvēsturi un bez pasta adreses UK.

Jūs saņemsiet ar mobilo aplikāciju lietojamu pilnvērtīgu IBAN kontu ar norēķinu karti. Varēsiet saņemt pārskaitījumus, veikt pārskaitījumus, izņemt naudu bankomātos, apmaksāt pirkumus veikalos un internetā, papildināt kontu no citām bankas kartēm. Lai atvērtu kontu, Jums būs nepieciešams mobilais tālrunis (Ios vai Android) un e-pasta adrese.

Ja vēlies būt moderns, tad varēsi Monese karti pievienot ApplePay un veikt maksājumus ar mobilo tālruni – vienkārši to pieliekot maksājumu terminālim veikalā! (par šo būs atsevišķs raksts vēlāk)

Un vēl – ja pieteiksies kontam ar šo linku – https://monese.app.link/xjZI2dGpmX?invite=JANIS634 tad pēc pirmās transakcijas veikšanas, savā kontā saņemsi EUR15 bonusu!!!

3 Comments

  1. Karti saņēmu! Un tiešām, nākamā dienā pēc sīka narvessen pirkuma, kontā iekrita solītais EUR15 bonuss. Varu pieminēt, ka Monese aplikācijā ir lielisks Budžeta rīks, un tēriņus var šķirot pēc kategorijām un redzēt kur cik % tērējies. Ērti!

  2. Par monese tikai un vienīgi labākās atsauksmes! Ikdienā nav milzīga nepieciešamība pēc šīs kartes, bet šķirties arī neesmu gatavs. Problēmas ar viņiem nekādas, tik cik supports varēja būt ātrāk.s

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *